O nás

Ve stavebnictví se pohybujeme od roku 1995, od roku 2000 se specializujeme především na veškeré služby týkající se obkladů. Sídlíme v Rokytnici nad Jizerou, působíme primárně v Libereckém a Královéhradeckém kraji. Rádi za vámi přijedeme – vzhledem k charakteru naší práce preferujeme setkání na místě pro přesné zaměření a dojednání detailů.

Vedle úvodního textu
Dlouholeté zkušenosti

Jako obkladači máme dlouholeté zkušenosti.

Nejmodernější vybavení

Používáme nejmodernější vybavení.

Sledujeme trendy

Sledujeme trendy v oblasti materiálů i technik.

Jsme pečliví

Jsme pečliví a máme opravdový smysl pro detail.

Baví nás to

Naše práce
nás baví.

Potřebujete pomoc nebo jen dobrou radu?
Chcete obložit koupelnu či schody?
Pro obklady-horn.cz neexistuje problém, který nelze vyřešit.
Jednoduše zavolejte nebo napište e-mail.
Petr Horn
+420 739 749 169 / 604 481 881
info@obklady-horn.cz

Jak Pracujeme?

Používáme moderní vybavení...

Jsme vybaveni pro velmi přesné řezání malých i velkoformátových dlaždic. Našimi nezbytnými pomocníky jsou přesné laserové měřicí přístroje, ruční řezačky obkladů free-cut, které nám dovolí kvalitně řezat obklady do délky až 4 m. Dlažbu dělíme na diamantové portálové pile o délce 170 cm.

Zejména pro větší formáty dlažeb využíváme certifikovaný 3D vyrovnávací systém Raimondi Levelling System, díky kterému je obklad či dlažba v maximální rovině.

… moderní materiály...

Používáme moderní spárovací tmely – dvousložkové spárovací epoxidové hmoty a kvalitní lepidla, které splňují i ty nejnáročnější požadavky. Osvědčily se nám přípravky z profesionálních řad zejména Mapei a Ceresit, které se vyznačují dlouhou životností, a které použijeme i u vaší realizace.

… a moderní postupy

Do obkladu a dlažby vykružujeme otvory na speciálním vyvrtávacím stroji s diamantovými korunkami ve vodní lázni, čímž zajistíme čistý řez, nezaskočíte nás požadavkem na řezání a montáž kamenických rohů Jolly... Řezání kamenických rohů nabízíme dodavatelsky i ostatním řemeslníkům.

Jsme členem Cechu obkladačů

Jsme členem profesní organizace Cech obkladačů (https://www.cech-obkladacu.cz/), která je společenstvím pouze kvalitních a ověřených řemeslníků-obkladačů.

Jak pracujeme Jak pracujeme Jak pracujeme

Vzděláme se

Náš obor nás zajímá a chceme jít s dobou. Pravidelně se účastníme veletrhů a školení, abychom pro vás používali pokrokové pracovní postupy, technologie a materiály.

Nabízíme komplexní služby

V případě zájmu provádíme kompletní rekonstrukce od 3D návrhů přes bourací a zednické prace včetně instalatérských sítí a elektrorozvodů od kvalifikovaných spolupracujících řemeslníků.

Koupelny Vrchlabí

Spolupracujeme s firmou Koupelny Vrchlabí.

Spolehlivý dodavatel obkladového materiálu a sanity.
PS montáže

Spolupracujeme s firmou PS montáže.

Šikovní a spolehliví řemeslníci - stavební a zednické práce.