Reference

Koupelny s 3D návrhem v ubytování " Legendární music bar Šnekolend " Rokytnice nad Jizerou

Pro ubytovací zařízení Šnekolend v krkonošské Rokytnici jsme obkládali pět koupelen – všechny v jednotném stylu, avšak dispozičně rozdílné. Každá z koupelen vycházela 3D návrhu od dodavatele materiálu, kterým byly Koupelny Vrchlabí.

Ve Šnekolendu jsme realizovali taktéž obklad schodiště a pokládku dlažby na chodbách a v pokojích.

Legendární music bar Šnekolend

23.4.2018

S rodinnou firmou obklady-horn spolupracujeme již přes 23 let. Objednali jsme si je tehdy na výstavbu našeho vlastního podniku baru Šnekolend. A jak šel čas a doba si žádala své, tato místní stavební firma byla u všech našich dostaveb, rekonstrukcí i vrtochů.

Ti, co nás znají, vědí, že jsme  nároční nejen k sobě, ale i k lidem s kterými spolupracujeme a očekáváme jen to nejlepší. A proto spolupracujeme právě s nimi. Jednoduše – to mají zmáknuté. Připraví Vám nabídku dle Vašich finančních možností, přání, dostupného materiálu. Naposledy nám obkládali celý penzion včetně 5 koupelen, kuchyně, schodiště a pracovních místností. Stačí jim předat klíče a o nic se nemusíte starat, práce mluví za ně.

Dokážou velmi efektivně nakládat s použitým materiálem, používají nejnovějších trendů a technologií, žádná novinka jim není cizí. Zkušenosti, pečlivost, moderní vybavení a lásku k řemeslu dělá tuto firmu tím čím je. Tímto jim právem  patří velké poděkování za celý music bar Šnekolend, vážíme si jejich profesionality, dlouholetých zkušeností a lidskosti. Doporučujeme všem!       DĚKUJEME A AŤ SE DAŘÍ J … a už brzy naviděnou, Vaši Šneci !